> PRACA > Wałbrzych

Specjalista ds. sortowania produktów - wolne weekendy w Wałbrzych, Dolnośląskie sprżedam

Kluczowe zadania: Sortowanie zamówień Pakowanie końcowe Wymagania: Dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej Zdolności manualne Co możemy zaproponować: Umowę o pracę tymczasową, z możliwością zostania dłużej w szeregach firmy Lekką pracę manualną Wolne weekendy Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego na produkcji lub możliwość rozwijania swoich umiejętności Wynagrodzenie zawsze na czas Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, na rencie lub emeryturze Oferta pracy tymczasowej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. sortowania produktów - wolne weekendy
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoDolnośląskie
Miasto:Wałbrzych